Nieuws

De nieuwe wettenbundels zijn er!

De nieuwe wettenbundels zijn er!

Lieve leden, 

Voor de fiscale student is de wettenbundel een ‘absolute must have’. Traditiegetrouw houdt SFEER onze welbekende Wettenbundelborrel rond deze tijd van het jaar, waarbij onze leden een bundel kunnen komen ophalen. Helaas zal dat dit jaar niet gaan vanwege corona. 
Maar wij hebben een oplossing bedacht zodat al onze leden tóch een nieuwe bundel kunnen ontvangen. 
Wij zullen de bundels per post naar jullie opsturen!
Je kan je aanmelden via de website voor de eerste lading tot 25 januari t/m 3 februari.

Wij hebben voor onze zesde verjaardag, zes blauwe belastingdienst wikkels verstopt in de wettenbundels. Is De Belastingdienst bij jou langs geweest? Stuur een foto naar een van de bestuursleden en win een prijs om de pijn te verzachten. 

(Aangemeld voor een wettenbundel? Meld je dan meteen aan voor de online Wettenbundel-cocktailworkshop op 5 februari!) 

Met vriendelijke groet, 

Bestuur VI

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen